Stálý program Mateřského centra Liška

 

Hledáme aktivní maminky k otevření pondělní Lišky od října 2021

Výtvarné a hudební pondělí s Liškou pondělí od 9:30 – 11:30h.
Dopoledne plné her, výtvarných činností, zpívání s klavírem, kytarou, flétnou nebo s Orfovými nástroji. Pracujeme s barvami, lepidly, křídami, voskovkami, papírem, textilem a jinými materiály, které někdy barví a lepí a ne vždy jdou jednoduše vyprat. Plnému kreativnímu vyžití napomůže oblečení, které se může umazat. Více zde: https://www.mc-liska.cz/vytvarne-pondeli/

 

 

KROUŽKY V MŠ PAMPELIŠKA pro děti od 4 do 7 let

Cvičení s Liškou

Čtvrtek 16 - 17 hod od října 2021

Cvičení bude probíhat od začátku října v tělocvičně ZS Lysolaje. Pokud dojde k omezení přístupu do školy, máme domluvené zázemí ve školce. V případě příznivého počasí budeme chodit ven, proto prosím vybavte děti spotovními botami dovnitř i na ven. Děti si vyzvedáváme v MŠ Pampeliška, v baťůžku by měly mít s sebou pití, malou svačinku, pohodlné oblečení. 

Půlroční vstupné 600,- Kč na dítě, členové MC Liška 540,- Kč. Kroužek vede Marcela Blažková a Andrea Žitková  

Přihlášky na https://www.mc-liska.cz/cviceni-s-liskou/

 

Cvičení pro dospělé

Pilates s Martinou pondělí 18:30 - 19:30h

 

Kruhový trénink s Jitkou ve ctvrtek

Od září 2021 bude probíhat venkovní cvičení s Jitkou Mašátovou od 18:30 hodin na workoutovém hřišti na pískovně. 
 
PS: Pokud dojde k omezení přístupu do školy, nemáme jiné zázemí a cvičení bude probíhat venku. Skuoina se domlouvá na Whatsappu, pro přístup kontaktujte na tel 775210624 Marcelu Blažkovou.

Kruhové cvičení nejen pro ženy.  Jedná se o kombinaci aerobních a anaerobních aktivit, které posilují svaly, zpevňují tělo, zrychlují metabolismus a spalují tuky. Kruhové cvičení vede k pevnému a zdravému tělu. Cvičení je vhodné jak pro začátečníky tak i pro pokročilé. 

 

Odpolední dílny pro rodiče s dětmi

Šikovná liščí tlapka 

Občasná výtvarná dílna pro rodiče s dětmi - hledáme aktivní rodiče s dětmi, kteří by pomohli s odpolednvýtvarnou í dílnou. 

Více zde: https://www.mc-liska.cz/lisci-tlapka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktní osoby

Jana Zháňalová

Jana má tři děti Péťu, Aninku a Timyho a je naší výtvarnicí, navrhuje loga, tabule, plakáty, kreslí kulisy a ráda si hraje. Je bezednou studnicí optimismu a nadšení. jana.zhanalova@seznam.cz

Marcela Blažková

Marcela má tři děti, Tomáše, Marka a Alenku, ráda sportuje a hraje si, stará se o náš web a facebook. marcela@ panoch.net 

Milena Burešová

Milena má dvě děti, Karlu a Honzíka, stará se o liščí peníze a bravurně zvládá naše papírování. Úspěšně se za nás bije na komerčních kolbištích. Navíc má zručného muže, který to umí se dřevem.    buresovam@centrum.cz 

Andrea Žitková

Andrejka a malá Adélka mají hlavu plnou nápadů a proto se na ně vždy těšíme. Andrejka Lišce pomáhá s organizací jednorázových akcí a některými výtvarnými projekty. Zároveň vede kroužek Cvičení s Liškou ve školce.

Jitka Žaludová

Jitka má Štěpánka a Jáchyma a je naší účetní.

Petra Zajícová

Petra pomáhá v Lišce jako dobrovolník při našich akcích pro děti a dospělé. Vedla také v letech 2015 - 2016 liščí pondělky. Patří k ní malá Nikolka a Dantík.  

Aška Poreba

Aška připravovala výtvarné pondělky a zpívánky pro rodiče s dětmi.  Kontakt: Joanna Poreba poreba.joanna@yahoo.com

Podpořili nás

Dotace městské části Praha Lysolaje

08.06.2015 17:13
Děkujeme zastupitelstvu městské části Praha Lysolaje za přidělení dotace na provoz Mateřského centra Liška o.s. ve výši 50 000,- Kč.  Těšíme se na další spolupráci v roce 2015.

Dobrovolník roku 2014 T-Mobile

09.10.2014 18:48
Děkujeme Lišce Míle za skvělou prezentaci Lišky ve firmě a její účast ve finále ankety T-Mobile Dobrovolník roku 2014. Šla s kůží na trh a získala pro Lišku krásných 5.000,-Kč.  

Dřevěné skládačky Wooden

23.04.2014 13:00
Děkujeme mnohokrát panu Miroslavu Blažkovi za originální dřevěné skládačky a tangramy. S úsměvem nám je ponechal jako velikonoční dar pro Lišku, abychom je užívali při našich hrách. Moc děkujeme za milé velikonoční překvapení a těšíme se, že v Lišce uspořádáme s jeho tangramy na podzim...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>