Zvířátka a průzkumná výprava do Houslí

11.05.2011 22:43

Tento týden uběhl velice rychle, byl plný příprav na Slavnost květů. V pondělí 9.5. jsme si vytvořili zvířátka z kamenů, želvičku, berušku a žábu. Na papírový obarvený podklad ve tvaru těla zvířátka jsme lepily kamínky. Přilepili a namalovali očička a zvířátka byla hotová.

Středa 11.5. Procházka do Houslí

Prozkoumali jsme Housle, jestli je vše připravené, hráli jsme si s míčky, pouštěli pampelišky po vodě, kam a doplují. Udělali jsme si piknik v trávě a hledali, co v Houslích ztratily víly a ukazovali si, kde co bude v sobotu na Slavnosti květů stát. Nevyhlášenou soutěž, kdo si první namočí boty v potoce, vyhrál Tim. Gratulujeme. Užili jsme si krásné slunné dopoledne v příjemném a krásně upraveném prostředí Houslí, přijďte se i Vy podívat v sobotu ve 14 hodin na Slavnost květů.

Podpořili nás

Dotace městské části Praha Lysolaje

08.06.2015 17:13
Děkujeme zastupitelstvu městské části Praha Lysolaje za přidělení dotace na provoz Mateřského centra Liška o.s. ve výši 50 000,- Kč.  Těšíme se na další spolupráci v roce 2015.

Dobrovolník roku 2014 T-Mobile

09.10.2014 18:48
Děkujeme Lišce Míle za skvělou prezentaci Lišky ve firmě a její účast ve finále ankety T-Mobile Dobrovolník roku 2014. Šla s kůží na trh a získala pro Lišku krásných 5.000,-Kč.

Dřevěné skládačky Wooden

23.04.2014 13:00
Děkujeme mnohokrát panu Miroslavu Blažkovi za originální dřevěné skládačky a tangramy. S úsměvem nám je ponechal jako velikonoční dar pro Lišku, abychom je užívali při našich hrách. Moc děkujeme za milé velikonoční překvapení a těšíme se, že v Lišce uspořádáme s jeho tangramy na podzim...