Kniha návštěv

Příměstský tábor 2017

Datum: 14.09.2017 | Vložil: Alena

Moc děkujeme Lišce za organizaci příměstského tábora. Syn si celý týden moc užil, každý den byl perfektně zorganizován. Navíc to byla výborná příprava na vstup do první třídy.
Děkujeme
Šnajdrovi

primestsky tabor

Datum: 05.09.2015 | Vložil: Pavla

Obrovske diky za dalsi krasny tabor. Deti se vracely stastne, plne zazitku a tesily se na kazdy dalsi den. Dekujeme mockrat, ze deti mohou prozit takova velika dobrodruzstvi primo za humny, a navic se svymi kamarady ze skolky a ze skoly! Pavla

Re: primestsky tabor

Datum: 08.09.2015 | Vložil: XB 10 Marcela

Jsme rádi, že se tábor líbil :STOP: těšíme se opět za rok :STOP: Lišky :STOP:

Lysolaje - great place to live

Datum: 11.12.2014 | Vložil: Sandra

Lysolaje is a great place to live, specially with kids. We are less than 30 minutes from Prague centre, by public transport, but the quality of life and the sense of community feels like if one is living in a small village where we know all the neighbours. Our kids have friends to play and to grow with. The parents of the kids become friends between them and this is great help if you are far from your family, because we help each other taking care of the kids when the parents are late to get to school in time or if you need to take care of something.

poděkování

Datum: 29.06.2014 | Vložil: JUDr František Hendl

Děkuji mateřskému centru a paní Marcele,že jsme se mohli s vnučkou Eliškou zúčastnit jejich cvičení,která plynula zcela přirozeně v uvolněné atmosféře a dala nám oběma prožití hezkých chvilek.Způsob jakým je cvičení vedeno může být přínosem nejen pro děti z Lysolaj.

Re: poděkování

Datum: 30.06.2014 | Vložil: Liška Marcela

Děkuji za milá slova přeji Elišce a Vám pěkné prázdniny!

:) Černá hodinka v Lišce

Datum: 05.11.2013 | Vložil: Elena

I would like to write only nice words to all organisers of "Černá hodinka v Lišce". It was super not only for kids but also for us - adults. :) Thank you very much for all that you do.

Re: :) Černá hodinka v Lišce

Datum: 06.11.2013 | Vložil: Liška Marcela

Thank You for your visit, have a nice time Elena!

Jak nám Liška pomohla na cestě za kouzelným jablkem od draka

Datum: 17.10.2013 | Vložil: Nicola Zichová, Suchdol

V neděli 13.10. 2013 jsme se přáteli a dětmi vypravili do Houslí za drakem. Doslechli jsme se totiž, že tam byl v létě téměř spatřen a jistojistě slyšen. Na cestě za odvahou nám pomáhal michaelský plášť, dřevěný meč a květ levandule, který měl draka uspat. To se naštěstí podařilo - z dračí sluje jsme mohli slyšet dračí chrápání - a malí účastníci naší výpravy si pak už skoro beze strachu sami došli k dračí sluji pro kouzelné jablíčko, které svému majiteli dává sílu překonávat strach a překážky. Cestou zpět jsme ještě našli v opuštěném dračím hnízdě dračí vejce, ve kterých každé z dětí našlo tričko s dračím motivem jako vzpomínku na svůj "boj" s drakem. Celá výprava se zdařila i díky podzimnímu sluníčku, ale hlavně díky Lišce, která nám poradila, kde draka najít, a půjčila většinu věcí, které jsme k uskutečnění našeho plánu potřebovali. A za to patří Lišce náš velký dík a košík červených jablíček, byť ne těch kouzelných, protože pro ty si musí k drakovi dojít každý sám. Liško, děkujeme!

Re: Jak nám Liška pomohla na cestě za kouzelným jablkem od draka

Datum: 03.11.2013 | Vložil: Liška Marcela

Drakům zdar, podle vyprávění to vypadá na skvěle prožitý den!

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek